Kadra

Nad waszą formą czuwa profesjonalna kadra certyfikowanych trenerów z bogatym dorobkiem zawodniczym. Przyjdź, poznaj nas!

Weronika Barton : Instruktorka Fitness

Weronika Barton

Instruktorka Fitness

Mateusz Pietrzak : Kulturysta, Finalista Mistrzostw Polski 2010, Trener Personalny

Mateusz Pietrzak

Kulturysta, Finalista Mistrzostw Polski 2010, Trener Personalny

Absolwent Instytutu Kultury Fizycznej na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku wychowanie fizyczne oraz Szkoły Masażu i Fizjoterapii IZIS. Finalista Mistrzostw Polski w kulturystyce w 2010r. Autor publikacji w prasie branżowej m.in. KIF Sport Dla Wszystkich, Magazyn Fitness Authority, prowadził swoją stałą rubrykę w magazynie sportów walki RING. Obecnie zajmuje się doradztwem dietetyczno-treningowym oraz suplementacyjnym.

Marcin Pawlukiewicz :

Marcin Pawlukiewicz

Trener personalny z długoletnim stażem. Uczestnik wielu szkoleń z dziedzin treningu, diety i suplementacji. Doświadczenie w sportowym trybie życie przenosi na swoich podopiecznych oraz zaraża pozytywną energią!

Arkadiusz Nowacki :

Arkadiusz Nowacki

Trener Personalny, Instruktor Przygotowania Motorycznego, student Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończone szkolenia dotyczące dietetyki oraz suplementacji. Naładowany entuzjazmem i pozytywną energią. Współpraca z każdym z podopiecznych to dla niego połączenie ciężkiej pracy i dyscypliny z zabawą i masą dobrego humoru.

Joanna Pietrzak :

Joanna Pietrzak

Dietetyk, trener personalny. Niegdyś uczestniczka wielu kursów i szkoleń z zakresu dietetyki i suplementacji, obecnie szkoleniowiec. Autorka wielu artykułów na temat żywienia, suplementacji, zdrowia oraz psychoneuroregulacji. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem dietetycznym osób w ciężkich stanach chorobowych, współpracuje z placówkami opieki zdrowotnej oraz hospicjami.

Artur Kosznicki :

Artur Kosznicki

Absolwent AWFiS w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne.
Trener przygotowania motorycznego Lechii Gdańsk, Polskiego oraz Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.
Na kursie opowie Wam o pracy nad usprawnianiem klienta oraz o pracy nad stabilnością.