Siłownia

Najnowocześniejszy sprzęt i fachowi trenerzy pomogą Tobie osiągnąć najwyższą formę i doskonałą predyspozycję fizyczną. U nas zbudujesz sobie nowe ciało.

Zapraszamy do Strefy Kardio

treningu wytrzymałościowego podnoszącego wydolność tlenową.

Strefa Kardio to spalanie tkankę tłuszczową i poprawia pracę układu sercowo-naczyniowego. Jest rodzajem wysiłku o stałym, ale niewielkim obciążeniu, dla osób chcącym zrzucić zbędne kilogramy i ukształtować sylwetkę. Trening kardio może być stosowany przez wszystkich, bez względu na wiek, płeć i poziom sprawności.
Nasze maszyny treningowe firmy Olimp to sprzęt najnowszej technologii.
Systematyczny trening kardio w tygodniowy plan zajęć, pozwoli cieszyć się zdrowiem. To niezwykle skuteczna broń w walce z nadwagą i chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak nadmierny stres, nadciśnienie, czy cukrzyca.

Zapraszamy do Strefy Maszyn

Strefa maszyn to niezawodny oraz łatwy w obsłudze zestaw profesjonalnych urządzeń do treningu siłowego

Posiadamy 12 najnowocześniejszych maszyn firmy Olimp, nawet najbardziej wymagający sportowcy będą zadowoleni. Maszyny do ćwiczeń siłowych zapewniają odczucia podobne do ćwiczeń ze sztangielkami czy sztangą, nie wymagają jednak szczególnej uwagi odnośnie ułożenia ciała czy zachowania właściwego toru ruchu. Wymuszony tor ruchu maszyny gwarantuje efektywną stabilizację stawów w najbardziej krytycznych fazach wykonywanego ćwiczenia – niejednokrotnie pod maksymalnym obciążeniem.

Zapraszamy do Strefy Wolne Ciężary

Wolne ciężary to wymagające ćwiczenia do których potrzeba wiele dyscypliny i samozaparcia. Rezultaty są proporcjonalne do włożonego pasji i serca

PolecamyTrening Personalny

Nasi trenerzy służą radą i profesjonalną opieką, aby twój czas i twój wysiłek były spożytkowane jak najlepiej. Umów się!